top of page

אינטגרציה ושירותי התקנה

נאריס שירותי טלקום מקצועיים בארץ ובחו"ל

גלול מטה

החברה עוסקת בהנדסת תקשורת וממקדת חלק ניכר מהפוטנציאל שלה על הניסיון והיכולות ההנדסיות לספק תכנון מערכות, יצירתיות ועמידה בסטנדרטים בארץ ובחו"ל. את כל התכנונים והפתרונות אנו מעבירים למחלקת התפעול ומבצעים בצורה מקצועית ויסודית את התשתיות.

 

כמו כן, אנו מבצעים בארץ ובחו"ל סקר אתרים, הנדסת פרויקטים, הרכבה מכנית, התקנה ואינטגרציה, הכשרת משתמשים, תמיכה ותחזוקה של המערכות הנמסרות ללקוח הסופי.


מחלקת התפעול מחולקת לחמישה מגזרים:

 •     הנדסה וניהול התקנה

 •     ניהול פרויקטים ובקרה

 •     ניהול מערכות

 •     ניהול תמיכה טכנית

 •     שירותי תחזוקה ותיעוד

נאריס מספקת  24/7 Help Desk  שירות מסביב לשעון על בסיס שנתי והוא נועד בעיקר כדי לסייע ללקוחות עם תמיכה של מערכות משימה קריטית, תקלות בתשתיות, תקלות חומרה, תאונות וכיוצב'...

צוות התמיכה מאומן לא רק כדי לסייע בתחזוקה, אלא גם לענות ו / או לפתור כל תקלה ו / או ספק של הלקוח לגבי פעולת הציוד ויישומיו.

כמו כן, בהתאם להסכם תחזוקה מול הלקוח אנו שומרים במחסנינו חלקי חילוף המובטחים על בסיס קבוע. ובכך מבטיחים החלפה מהירה ויעילה של חלקים כפי שאנו מחוייבים.

מחלקת הפעילות שלנו זמינה עבור חברות או ספקים המעוניינים לבצע מיקור חוץ של הנדסת הרשת, התקנה, תחזוקה ו / או פעולות תפעול. למטרה זו, לנאריס יש כלי עבודה מגוונים, כלי רכב מזוודים, מומחים ומהנדסים, ומשאבים אחרים שעשויים להיות מותאמים על מנת לעמוד בדרישות המגוונות ביותר.

אנו מציעים:

 

 •     ייעוץ

 

 •     הַנדָסָה

 

 •     התקנות

 

 •     הַדְרָכָה

 

 •     תחזוקה

 

 •     ניתוח רשתות

 

 •     שירותי מעבדה

 

 •     מרכז סיוע טכני 7 × 24 × 365


הצוות שלנו מספק עיצוב מערכת, ארכיטקטורה, יישום וניהול, בעיקר עבור התקנות מרובות אתרים / ספקים מרובים ורשתות קול ונתונים גלובליים.

 

הגישה שלנו היא להתמקד ביחסים בין תהליכים עסקיים ותקשורת, ולאחר מכן עיצוב פתרונות טכניים חדשניים שהופכים מערכות חדשות או קיימות לעבוד טוב יותר. הידע והניסיון הנרחב של הצוות שלנו במגוון רחב של סביבות טכניות ורב-ספקים קיבל לנו מוניטין של "יועץ היועצים", הנקרא לעתים קרובות לפתרון בעיות קריטיות במערכות מרובות-פנים ולעיצובן מחדש עבור ביצועים משופרים ועתיד צְמִיחָה.

אנו אחראים למימוש של למעלה מ -400 מערכות תקשורת שהותקנו באפריקה, במערב ובמזרח אירופה, במזרח התיכון ב 10 שנים האחרונות, משרתים מיליוני מנויים וקווים סלולריים.

תכננו ואנו שותפים לבניית תשתית הכוללת רשתות נתונים המכסות את כל דרום אפריקה ומדינות נוספות ביבשת.

הקמנו בארץ ובעולם עשרות רשתות IP, ATM, SDH.


הקמנו בארץ ובעולם עשרות רשתות ופתרונות מיקרוגל, ועידות וידאו, רשתות VSAT לווייניות ועוד'..
 

סיפקנו והפעלנו בלמעלה מ 40 מדינות בשגרירויות ציודי CISCO וציודי IT לרבות הספקה, התקנה וקונפיגורציה של הציודים, כולל מתן שרות , תמיכה ותחזוקה.

 

מכרנו והתקנו ציודי VOIP למפעילי TIER 1, במדינות אפריקה, ירדן ובמדינות נוספות.


הקמנו כ 23 תחנות של הרכבת הקלה בירושלים לרבות כול עבודות המכניקה, חשמל, תקשורת ובטחון.

פרסנו מערכות VSAT כדי לחבר אתרים מרוחקים על לוויינים עבור NSN ואחרים באפריקה.

פרוס ביותר מ -50 מדינות Cisco Routers ומתגי עבור British Telecom.

ביצענו את פרויקט המטרונית בחיפה והצפון, מערכת תחבורה ציבורית חדשה. סיימנו בהצלחה את בנייתם והרכבתם של למעלה מ -140 רציפים / תחנות של מטרונית לרבות כל האמצעים. ביצענו את כל ההרכבות המכניות של הסככות, קופות, עמודי תאורה אינפורמציה ותקשורת, ארונות תקשורת וחשמל, כולל כל עבודות החשמל והתקשורת.

סיפקנו, מכרנו והתקנו מערכות של NOKIA כולל פריסה של אתרים וקונפיגורציה.

סיפקנו שרותי אינטגרציה של מערכות בלמעלה מ - 70 מדינות בעולם.

פריסה של ארבעה מוקדי תקשורת בישראל ובאפריקה הפועלת בטכנולוגיית IVR, ומקושרת למערכות תקשורת ומערכות טלוויזיה במעגל סגור.

פרסנו פתרונות בקרת תנועה וחניה בכל הארץ בלמעלה מ 100 חניונים.

bottom of page